Adelina Tahiri ju ‘kall’ me foton e fundit

Adelina Tahiri po qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale me postime nga pushimet.

Ajo bashkë me shoqet e saj Big Mamen dhe Tunën kanë planifikuar pushimet të cilat po i shijojnë në maksimum.

Së fundmi, në Instagram ka shpërndarë një imazh ku po duket mjaftë e bukur dhe shumë tërheqëse.

Adelina mori mjaftë pëlqime nga ndjekësit e saj, ku edhe e komentuan me fjalët më të mira.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS