UBT

Adelina Ismaili shëndritë me paraqitjen e saj

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Artistja e njohur Adelina Ismaili ka qenë dhe vazhdon të mbetet sinonim i bukurisë, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo së fundi ka pozuar më e bukur se kurrë, e veshur me një fustan të bardhë ku atë e shfaq tejet me stil.

Uji Dea

Me emisionin “Show i së premtes”, Adelina vijon të mbetet në qendër të mediave shqiptare.