Adelina Emini, se shpejti me hit

Këngëtarja Adelina Emini ka përgatitur projektin e saj më të ri për këtë verë.“Afër meje” titullohet kënga më e re e këngëtares Adelina Emini, të cilën do ta sjellë të realizuar me videoklip, xhirimet e të cilit kanë përfunduar dhe pritet nga gjysma e korrikut të publikohet për fansat e këngëtares.

Në këtë projekt Adelina ka ndryshuar paksa stil.

Ajo paraqitet më veshje më të shkurtra, kënga është më ritmike që e bën atë të dalloj prej këngëve të mëparshme të këngëtares.

Por këto ndryshime sigurisht që do ti shihni në momentin kur do të publikohet kënga.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).