Adelina Emini, mahnitëse në fotosesionin e fundit

Këngëtarja e njohur për publikun Adelina Emini, këto ditë në radhë të parë për dëshirën e saj, e pastaj edhe për fansat të cilët e dëgjojnë muzikën e saj, ka sjellur një fotosesion, shkruan gazeta ‘Kosova Sot Online’.

Të realizuara nga fotografi i njohur, Gianluca Serrago, Adelina Emini vjen mahnitëse dhe me poza nga më të ndryshme, disa prej të cilave i ka publikuar edhe në llogarinë e saj në Instagram.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).