Adelina duket me shumë stil

Adelina Berisha është një nga këngëtaret më të mira të skenës.

Por, me fotografinë e fundit që e ka hedhur në Instagram, këngëtarja ka ndryshuar pamjen e saj.

Sidoqoftë, Adelina duket me shumë stil në këtë foto.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).