Adelina Berisha shfaqet tepër seksi

Adelina Berisha është shfaqur tepër seksi në qytet

Këngëtarja, e cila karrierë bën që prej moshës së vogël, është parë sot me një veshje tepër të shkurt, derisa tregon se sa seksi është.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).