Adelina Berisha po rikthehet

Adelina Berisha ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor, por tani është gati për rikthim.

Ishte vet këngëtarja ajo që ka paralajmëruar një gjë të tillë përmes një postimi në Instagram.

Në një fotografi ku vuri në pa linjat e saj seksi, artistja njohur la të nënkuptohet se ka filluar punën për xhirimet e klipit.

“Së shpejti”, ka shkruar Adelina sipër imazhit kur dukej joshëse dhe në top formë.

Ndërkohë, rikujtojë që kënga fundit e Adelinës është “Loti im” e publikuar në fund të vitit 2019./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).