Adelina Berisha lanson klipin “S’ta fal”, duket tërheqëse në videon muzikore

“S’ta fal” titullohet kënga më e re e Adelina Berishës, të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Irkenc Hyka e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar Petro Xhori.

Këngëtarja vjen me një interpretim shumë të mirë këngës me miksim dhe masterizim nga JoJo.

Për anën vizuale të këtij projekti është kujdesur Max Production.

Ky projekt vjen për fansat e Adelinës vetëm pak ditë pasi e festoi ditëlindjen e 28-të.

Si gjithmonë, këngëtarja është kujdesur që të duket bukur në videon muzikore të “S’ta fal”.

Këngëtarja ka qenë aktive gjatë vitit të kaluar duke i publikuar disa këngë që u pritën shumë mirë nga fansat e saj. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).