Adelina Berisha gati për këngën e re

Adelina Berisha e ka paralajmëruar këngën e saj më të re.

Këtë paralajmërim artistja e ka bërë me anë të një postimi në rrjete sociale.

“Së shpejti, kënga e re”, shkroi ajo sipër imazhit.

Projekti i fundit i Adelinës titullohet “Ma kadal” dhe është në bashkëpunim me Sabianin.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS