Adelina Berisha duket shpërthyese

Adelina Berisha shfaq trupin me të bardha, tregon të pasmet bombastike. Ajo është një nga këngëtaret më të bukura shqiptare.

Adelina Berisha këtë gjë e ka dëshmuar përsëri përmes një fotografie të hedhur në Instagram.

Ajo shihet e veshur me të bardha dhe dukej ‘shpërthyese’ derisa u thyer në mes dhe vëmendjen e morën të pasmet bombastike.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS