KKVITI

Adelina Berisha duket ‘e nxehtë’

/ 2 minuta lexim

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Berisha, është duke përgatitur një projekt të ri muzikor për këtë verë, duke premtuar një tjetër hit që pritet të ndezë skenën muzikore.

Adelina e ka bërë të ditur këtë lajm përmes disa fotografive të publikuara në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku ajo shfaqet gjatë xhirimeve të klipit të ri.

Në këto fotografi, Adelina duket tejet tërheqëse dhe atraktive, duke i mahnitur ndjekësit e saj.

Një prej fotografive që ka tërhequr më shumë vëmendje është ajo ku këngëtarja del e lagur nga deti, skenë që duket se do të jetë një prej momenteve më ‘të nxehta’ të klipit të ri.

Uji Dea

“Ey syni , krejt mu pom kqyrin…”, shkroi Berisha në mbishkrimin e këtyre fotografive, duke aluduar në disa nga vargjet e këngës së saj më të re.

Fansat e saj janë të entuziazmuar për këtë projekt të ri dhe presin me padurim lansimin e këngës dhe videoklipit.

Adelina Berisha ka qenë gjithmonë e njohur për performancat e saj energjike dhe stilin unik, dhe ky projekt i ri duket se do të jetë një tjetër sukses në karrierën e saj muzikore. /Telegrafi/