Adea Pula kthehet furishëm në muzikë? Ja përgjigjja e saj

Adea Pula u është përgjigjur disa pyetjeve në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka thënë se shumë shpesh i bëhen pyetje se pse nuk ka vazhduar me muzikë, shkruan Indeksonline.

“Coming soon”, ka shkruar ajo mes tjerash në përgjigjen e saj.

Sipas Adeas, janë disa arsye se pse nuk ka vazhduar deri më tani me muzikë. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).