AAK-së, iu bashkuan një numër të rinjësh, kuadro premtuese për të ardhmen e Gjilanit

Gjilan – Besimi ne programin dhe vizionin e AAK-së, në punën e kryeministrit Haradinaj, dhe zëvendësministrit të Infrastrukturës, njëherit kryetar i AAK-së në Gjilan, Rexhep Kadriu, ka bërë që në dyert e aleancës të trokasin mosha të ndryshme, por kryesisht ato të reja, duke e vlerësuar subjekt serioz që po dëshmon se di dhe ka vullnet të qeverisë drejt dhe për qytetarin.

AAK vazhdon të jetë e hapur për njerëz të rinjë dhe ide të reja. Vullneti i rinisë paraqet siguri për të ardhmen e Kosovës në përgjithësi, dhe të Gjilanit në veçanti thuhet në njoftimin e AAK-së dega në Gjilan./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).