Uji Dea

‘A po kthehem’ thotë Mimoza Mustafa

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Këngëtarja e njohur Mimoza Mustafa, ka publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“A po kthehem” mban titullin kënga, e cila vjen në duet me këngëtarin Egzon.

Fundamenti

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: “A po kthehem” nga Mimoza Mustafa ft Egzon