A po e njihni këngëtaren e njohur shqiptare!

Ka vite në skenë dhe vazhdon të duket ende në formë, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”

Fjala është për këngëtaren e njohur Eli Fara e cila së fundi është duke qëndruar në Kosovë.

Ajo së fundi ka pozuar nga një sallon bukurie, ku vihet re një transformim i saj në paraqitje.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS