Fundamenti

A po dëmtohet imazhi i Violetë Kukajt nga deklaratat e dy ish-kunatave të saj?

/ 1 minutë lexim

Një nga personazhet më të komentuara aktualisht në mediat rozë, është këngëtarja e njohur Violetë Kukaj, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E gjitha kjo, pasi dy ish-kunatat e saj e akuzuan publikisht në emisionin “Shihemi në gjyq” të Eni Çobanit, atë se ka marr pasurinë e vëllaut të tyre

Fidanishtja

Megjithatë deri tani, këngëtarja Violetë Kukaj, ende nuk ka dhënë asnjë deklaratë zyrtare.

Dhe pasi kjo ngjarje ende nuk është zbardhur ligjërisht nuk mund të akuzohet dhe të demaskohet publikisht imazhi i Violeta Kukajt.