A ka bërë operacione plastike Yllka Kuqi!

Këngëtarja nga Gjakova Yllka Kuqi shquhet për natyralitetin që posedon, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Por a është tunduar edhe ajo si shumë kolege për të bërë operacione plastike!

Në profilin e saj në Instagram, Yllka ka ndarë një fotografi ku shihet bashkë me shoqet e saj.

‘7 vite paskan kalu qika’, ka shkruar këngëtarja.

Se a ka ndryshuar Yllka vlerësojeni vetë…

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).