A jeni gati: Shkurte Fejza, po vjen me këngë të re

Në prag të sezonës së dasmave, kur të gjithë këngëtarët shqiptarë janë të angazhuar, këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore shqiptare Shkurte Fejza, ia ka mësyer studios për realizmin e këngës më të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Në disa fotografi të siguruara nga redaksia, shihet këngëtarja teksa është duke ingjizuar këngën e saj më të re…

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).