Eko Higjiena

A është martuar Afrona Dika?

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Afrona Dika ka ndarë me publikun një foto ku shihet duke punuar me partnerin e saj. Mirëpo, ajo shkruan se ndodhet me bashkëshortin, duke iu referuar me termin anglisht “hubby”.

Nuk dihet nëse dyshja janë martuar me të vërtetë, apo Afrona e përdor si term për partnerin, e saj, James.

Uji Dea

Kujtojmë se Afrona është ish-bashkëshortja e Bleros. Dyshja u martuan në shtator të 2019-ës, në një ceremoni madhështore në Lezhë. Mirëpo edhe pas martesës ata vijuan të jetonin të ndarë, Blero në Kosovë dhe Afrona në Zvicër. Verën e vitit të kaluar ata i dhanë fund martesës.