A e dini se Bora Zemani ishte edhe aktore

Së fundi një media online thotë se Bora Zemani ka nxjerrë në faqen e saj në Instagram CV të rreme, pasi ka thënë se është aktore, ndërkohë që ajo sipas kësaj faqe nuk ka luajtur asnjëherë në asnjë film, serial, apo produksion të ngjashëm.

“Actress (aktore)… E kujt filmi?! Se dhe Ermal Mamaqi i cili donte t’a përfshinte në serial nuk e mori. Apo mos e quan veten aktore të mini skeçeve që bënte tek “Treshat”?!!”.

Ja, ne po ju rikujtojmë paraqitjen e Bores si aktore në serialin “O sa mirë”.

Ndonëse rol episodik, ajo ka aktruar.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS