A do të kandidojë sërish për Presidente Atifete Jajhaga? Ja çfarë thotë ajo

Presidentja Atifete Jahjaga, në një bisedë ekskluzive për emisionin “Komiteti”, për herëte parë ka sqaruar pozicionin e saj.

A do të kandidojë ajo për Presidente?

Atifete Jahjaga flet për akuzat që ia bën asaj Veton Surroi

Presidentja Atifete Jahjaga, në një bisedë ekskluzive për emisionin “Komiteti”, iu ka përgjigjur akuzave të publicistit Veton Surroi.
Ai ka bërë madje edhe një libër për të; plot akuza dhe fyerje.

Atifete Jahjaga: Unë nuk kam rrjete klienteliste dhe as nuk i kontrolloj mediat

Presidentja Atifete Jahjaga, në një bisedë ekskluzive për emisionin “Komiteti”, indirekt ka bërë një akuzë ndaj lidershipit kosovar.

Ajo ka thënë se nuk funksionon me rrjete klienteliste, duke aluduar kështu se të tjerët kanë rrjete të tilla.

Atifete Jahajga i përgjigjet akuzave të Hashim Thaçit

Presidentja Atifete Jahjaga, në një bisedë ekskluzive për emisionin “Komiteti”, ka folur për akuzat që po ia bën asaj në vazhdimësi zëvendëskryeministri Hashim Thaçi.
Pyetja ka qenë direkte dhe përgjigja po ashtu e tillë.

Kush i telefonoi Atifete Jahjagës për t’i thënë se do të bëhesh Presidente

Presidentja Atifete Jahjaga, në një bisedë ekskluzive për emisionin “Komiteti”, ka treguar për momentin kur u propozua për të qenë kandidate konsensuale për Presidente.
Kush i telefonoi asaj?

Atifete Jahjaga rrëfen për historinë e familjes së saj

Presidentja Atifete Jahjaga, në një bisedë ekskluzive për emisionin “Komiteti”, ka rrëfyer për historinë e familjes së saj.
Ajo rrjedh nga një familje shumë e njohur nga Rrafshi i Dukagjinit./express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS