Uji Dea

50 vite karrierë në muzikë, Shyhrete Behluli tregon si nisi si 12-vjeçare, “M’doket 100 vjet i kom”

/ 1 minutë lexim

Shyhrete Behluli, ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”.

Ajo gjatë intervistës së moderuar nga Shpend Lipa, ka rrëfyer shumë çka nga jeta e saj private dhe profesionale.

Uji Dea

Këngëtarja tregoi se si e kishte nisur karrierën muzikore nga mosha 12-vjeçare.

Se çfarë i kishte thënë nëna atë kohë, dhe si e përkrahu babai i saj, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.