35 vjeç, por në formë si të kishte 20-të, Berisha shënon përsëri

Besart Berisha ka shënuar përsëri në Australi. Ylli kosovar ka realizuar sot golin e 16-të kampional.

Në ndeshjen që skuadra e tij, Wester Sydney e ka fituar ne WS Wanderers, Berisha shënoi golin e dytë në këtë takim.

Kosovari është vetëm tre gola larg listët së top golashënuesve në kampionat./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).