Mobi Casa

2013 nisi mbarë, shënon sot sulmuesi kosovar

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Besart Berisha ka shënuar gol në ndeshjen që përfundoj para pak çastesh në futbollin australian ndërmjet Brisbane Roar dhe Wellington Phoenix.

Fundamenti

Berisha shënoj golin e parë në ndeshje në minutën e 14 duke sjellur shpresë për një vit të mbarë për të dhe futbollistët kosovar në 2013./Indeksonline/