128 raste aktive me Covid-19

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 128 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk ka raportuar për viktima, teksa janë regjistuar 15 raste të reja me COVID-19 dhe janë shëruar 25 pacientë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS