103 raste aktive me Coronavirus në vend

103 raste janë aktive me COVID-19 në Kosovë.Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar shtatë raste të tjera dhe asnjë vdekje.

Ndërkohë, numri i qytetarëve të vaksinuar ka arritur mbi 300 mijë në nivel vendi./eo/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS