1 mijë e 685 raste aktive me Covid-19

Aktualisht në Kosovë janë gjithsej 1 mijë e 685 raste aktive me COVID-19.

Në 24 orët e fundit dy persona kanë vdekur dhe janë konfirmuar 89 raste të reja me këtë virus.

Gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe 302 persona.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS