1 Maji do ta gjejë ndryshe Soni Malajn, paralajmëron…

Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj prej vitesh i ka dhuruar projekte të mira skenës tonë muzikore.

Ajo dje mbolli pemën “Kamelia”në Tiranë, ndërsa për këtë gjë kreu i Tiranës shprehet shumë mirënjohës me këngëtaren, shkruan lajmi.net.

“Për ne është dhuratë shumë e madhe ku mund të shpalosim artin tonë edhe në fakt kemi menduar që në 1 maj të bëjmë një koncert madhështor, me efekte speciale, orkestër, balerina, tamam për një ditë pranverore edhe me shumë entuziazëm. Shumë muzikë më 1 maj”, ka thënë Soni gjatë nismës për mbjelljen e pemës.

Theksojmë se , koncerti do të zhvillohet tek Amfiteatri në zonën e Liqenit Artificial të Tiranës. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).