Shėndeti

Njihuni me tre shenjat kryesore tė alergjisė

Megjithatė mjekėt japin tre shenjat kryesore tė alergjisė.

Ato vijojnė si mėposhtė:

1. Kollitje e vazhdueshme – Nės... mė shumė
Publikuar mė: 17:20 24.07.2017

Pjepri, aleat i bukurisė


Ėshtė antistresues

Pjepri ėshtė njė ushqim qė lufton stresin. Njė studimi kryer nė It... mė shumė

Publikuar mė: 07:00 24.07.2017

Kėto janė vetitė kuruese tė karrotės


Por, mund tė ju ofrojnė doza tė larta me vitaminė A dhe antiokside tjera.

Mė poshtė m... mė shumė

Publikuar mė: 07:53 23.07.2017

Arrat dhe bizelet forcojnė imunitetin


Nė kohėn e tashme nuk ėshtė e lehtė pėr tė ruajtur sistemin imunitar tė shėndetshėm dhe tė fortė, tr... mė shumė

Publikuar mė: 11:12 22.07.2017

Mos e anashkaloni mėngjesin


Por shpesh kur mėngjesi ėshtė dinamik, njerėzit e anashkalojnė ngrėnien nė atė kohė, pavarėsisht se ... mė shumė

Publikuar mė: 08:23 22.07.2017

Ushqimet qė kurrė nuk duhet t'i hani nė lukth tė thatė


Nėse pėr shujtė tė parė hani kėto ushqime, e ankoheni nė urth ose dhimbje nė lukth, ėshtė koha e fun... mė shumė

Publikuar mė: 00:03 22.07.2017

MBANI SHALQIRIN NĖ FRIGORIFER: As qė mund t’ju shkojė mendja ēfarė GABIMI bėni!


Nė tė vėrtetė, siē thonė ekspertėt, shalqirin duhet mbajtur nė temperaturė dhome, nė mėnyrė qė tė ru... mė shumė

Publikuar mė: 13:37 21.07.2017

Tė mirat e rrepave


Ndihmon pėr aneminė

Kėshilla e parė qė secili mjek do tė ju japė nė rast se keni mung... mė shumė

Publikuar mė: 07:54 21.07.2017

Produkti qė e pėrdorim mė sė shumti nė kuzhinė ndėr shkaktarėt e kancerit


Qumėshti ėshtė ndėr produketet qė e pėrdorimin ēdo ditė, dhe ėshtė shumė i shėndetshėm, mirėpo sipas... mė shumė

Tjera
Publikuar mė: 18:15 20.07.2017
Me hudhėr pastroni ajrin nga viruset
Publikuar mė: 10:32 20.07.2017
Ja pse limoni ėshtė mė i fortė se kanceri
Publikuar mė: 00:10 20.07.2017
Ananasi, mbrojtės i mirė i kockave
Publikuar mė: 14:46 19.07.2017
Ja cilat organe i prek tensioni i lartė
Publikuar mė: 08:05 19.07.2017
Ja pse vezėt duhet tė jenė nė tryezėn tuaj
Publikuar mė: 07:51 19.07.2017
A duhet tė hamė diēka para se tė vrapojmė
Publikuar mė: 00:02 19.07.2017
Ja pse duhet tė hamė shegė
Publikuar mė: 19:03 16.07.2017
Me tre kafe nė ditė mbani mjekun tuaj larg
Publikuar mė: 09:04 16.07.2017
Pema e lėngshme qė shėron gjithēka
Publikuar mė: 07:14 16.07.2017
Gjėrat qė ua pėrmirėsojnė sytė tuaj
Publikuar mė: 23:18 15.07.2017
Kėto ushqime nuk janė edhe aq tė shėndetshme

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma