Opinion

Rikthimi i gjeopolitikės nė Ballkan dhe veriu i Kosovės


Nga Sadri Ramabaja - Dėrgimin e trupave amerikane shtesė nė Poloni dhe Baltik nė qarqe tė ndryshme evropiane po interpretohet si parapėrgatitje e... mė shumė
Publikuar mė: 11:24 16.01.2017

Pėrse Serbia po provokon nė Kosovė?


Qė treni i nisur nga Beogradi ishte as mė pak e as mė shumė njė provokim pėr kėtė biem dakort tė gji... mė shumė

Publikuar mė: 08:04 15.01.2017

Treni serb u kthye, por nė Kosovė solli telashe tė reja


Treni serb megjithėse u ndal nė Rashkė, ra sebep qė ne t’i shohim liderėt tanė se si i menaxhojnė si... mė shumė

Publikuar mė: 08:26 14.01.2017

Dorėzimi si zgjidhje


Rasti i Haradinajt do tė duhej t'u shėrbente si reflektim institucioneve tė Kosovės pėr tė parė se k... mė shumė

Publikuar mė: 14:04 13.01.2017

Komuna e Vitisė shkel tė drejtat e njeriut?


Fatkeqėsisht, konstatimi qė del nė titull tė kėtij shkrimi, nuk ėshtė personal, por kjo gjendje kons... mė shumė

Publikuar mė: 08:07 13.01.2017

“Furtuzi“ i politikės tonė


Pa pritur e pa kujtuar ėshtė befasi

Duke pėrdorur mjetin e njė ekonomie tė tregut e n... mė shumė

Publikuar mė: 07:34 12.01.2017

Rasti Haradinaj, ose rrėnimi i diplomacisė


Ndėr mė aktivėt, pėr hir tė sė vėrtetės, duhet thėnė se vetėm nė rrjetet sociale, ishin Kryeministri... mė shumė

Publikuar mė: 19:43 10.01.2017

Mos na krijoni mure, Kosova ėshtė eksperimentuar mjaft


Tė nderuar ambasadorė tė shteteve mė tė fuqishme qė veproni e punoni nė Kosovė

Si gaz... mė shumė

Publikuar mė: 07:40 10.01.2017

Dėshtimi i Kosovės nė rastin Haradinaj


Pėrtej postimeve nė Facebook dhe pėrtej patetizmit folklorik tė liderėve politikė dhe qytetarėve tė ... mė shumė

Tjera
Publikuar mė: 11:24 16.01.2017
Pėrse Serbia po provokon nė Kosovė?
Publikuar mė: 08:26 14.01.2017
Dorėzimi si zgjidhje
Publikuar mė: 14:04 13.01.2017
Komuna e Vitisė shkel tė drejtat e njeriut?
Publikuar mė: 08:07 13.01.2017
“Furtuzi“ i politikės tonė
Publikuar mė: 07:34 12.01.2017
Rasti Haradinaj, ose rrėnimi i diplomacisė
Publikuar mė: 07:40 10.01.2017
Dėshtimi i Kosovės nė rastin Haradinaj
Publikuar mė: 08:20 09.01.2017
Ruena Zot, nga intelektualėt servil!
Publikuar mė: 17:36 08.01.2017
Duan vetėm para, udhėtime e pushime
Publikuar mė: 14:24 08.01.2017
Pėrsėri stina e dimrit na befason!
Publikuar mė: 08:41 08.01.2017
Haradinaj do tė lirohet, problemi do tė ngelet
Publikuar mė: 08:19 07.01.2017
Ta lash turpin me turp

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma