Kontakti

Rajoni

Krasniqi: Pacientët me COVID do të trajtohen vetëm në Infektivë dhe Pulmologji

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj i shoqëruar nga ushtruesi i detyrës së drejtorit të Shërbimit Spitalor Klinik Universitar të Kosovës,...

Më shumë postime