Kontakti

Film & TV

​Angelina Jolie braktis Brad Pitt përgjithmonë

Publikuar

Prej kohësh është shkruar për mënyrën sesi Angelina Jolie dëshiron të shkëputet me Hollywoodin, por tani ky vendim duket përfundimtar dhe ajo po përgatitet të ndërmarrë hapin e parë për të lënë të kaluarën e saj pas.

Kështu, tabloid Female First pretendon se aktores së famshme i është bërë me Hollywood-in dhe marrëdhëniet e saj të trazuara me ish-burrin e saj Brad Pitt, dhe se dëshiron të rritë fëmijë në një mjedis më të shëndetshëm dhe më të sigurt, kështu që ajo po zhvendoset në Londër.

Aktualisht është duke kërkuar prona të paluajtshme në perëndim të Londrës, dhe është interesante që ajo dhe Brad jetuan atje në vitin 2011 dhe pas përfundimit të karantinës në SHBA, thuhet se ata gjoja do të vendosen përgjithmonë në Evropë.

Ky vendim i Angelina nuk është befasues, pasi ajo ka folur për gati një dekadë se sa e madhe është ëndrra e jetës së saj për të jetuar në Evropë, dhe kjo është pikërisht që ajo dhe Brad u grindën më së shumti, sidomos gjatë padisë së divorcit.

Brad këmbënguli që Angelina dhe fëmijët të qëndrojnë për të jetuar në Amerikë, të paktën derisa të gjithë fëmijët e tyre të arrijnë moshën madhore, por Angelina qartë nuk ka më durim dhe nuk mund të presë.

Angelina dhe Brad ishin në një lidhje nga 2005-2014 dhe më pas përfunduan në një martesë që zgjati vetëm dy vjet. Pavarësisht kësaj, ata me siguri i përkasin një prej çifteve me jetë më të gjatë në Hollywood, pasi ishin në lidhje dashurie për 9 vjet.

Megjithëse u shkrua kohët e fundit që Brad vizitoi Angelina në vilën, ku ajo jeton me gjashtë fëmijët, që do të thoshte se ata janë ende në raporte të mira pasi gjithçka kanë kaluar, tash duket se Angelina ka nevojë për një fillim të ri në këtë moment.

Kështu, tabloid Female First pretendon se aktores së famshme i është bërë me Hollywood-in dhe marrëdhëniet e saj të trazuara me ish-burrin e saj Brad Pitt, dhe se dëshiron të rritë fëmijë në një mjedis më të shëndetshëm dhe më të sigurt, kështu që ajo po zhvendoset në Londër.

Aktualisht është duke kërkuar prona të paluajtshme në perëndim të Londrës, dhe është interesante që ajo dhe Brad jetuan atje në vitin 2011 dhe pas përfundimit të karantinës në SHBA, thuhet se ata gjoja do të vendosen përgjithmonë në Evropë.

Ky vendim i Angelina nuk është befasues, pasi ajo ka folur për gati një dekadë se sa e madhe është ëndrra e jetës së saj për të jetuar në Evropë, dhe kjo është pikërisht që ajo dhe Brad u grindën më së shumti, sidomos gjatë padisë së divorcit.

Brad këmbënguli që Angelina dhe fëmijët të qëndrojnë për të jetuar në Amerikë, të paktën derisa të gjithë fëmijët e tyre të arrijnë moshën madhore, por Angelina qartë nuk ka më durim dhe nuk mund të presë.

Angelina dhe Brad ishin në një lidhje nga 2005-2014 dhe më pas përfunduan në një martesë që zgjati vetëm dy vjet. Pavarësisht kësaj, ata me siguri i përkasin një prej çifteve me jetë më të gjatë në Hollywood, pasi ishin në lidhje dashurie për 9 vjet.

Megjithëse u shkrua kohët e fundit që Brad vizitoi Angelina në vilën, ku ajo jeton me gjashtë fëmijët, që do të thoshte se ata janë ende në raporte të mira pasi gjithçka kanë kaluar, tash duket se Angelina ka nevojë për një fillim të ri në këtë moment.

Vazhdo të lexosh

Film & TV

​Ndahet nga jeta aktori i njohur në moshën 43-vjeçare

Publikuar

Ndahet nga jeta aktori i njohur amerikan. Chadwick Boseman humbi jetën në moshën 43 vjeçare pasi prej kohësh vuante nga kanceri.

Boseman njihet nga të gjithë për rolin e tij në filmin Marvel me super heronj “Partneri i zi”.

Ai vuante prej katër vitesh nga kanceri në zorrën e trashë por asnjëherë nuk ka dashur që të flasë në publik në lidhje me këtë gjë.

Lajmin e hidhur për vdekjen e tij e ka konfirmuar familja e tij.

“Chadwick ishte një luftëtar i vërtetë dhe këmbënguli gjatë githë kësaj lufte. Ai ju solli shumë nga filmat që ju tashmë dashuroni”- thuhet në deklaratën e familjes.

Ky lajm ka trishtuar fansat e aktorit dhe të gjithë botën e kinematograifsë.

Vazhdo të lexosh

Të kërkuara