Rogana nė pėrkrahje tė madhe ndaj Kujtim Gashit

Kamenicë - Rogana është vendi që di të vlerësoj me votën e tyre, ne besojmë tek këta banorë, andaj forca e ndryshimit do ta ketë përkrahjen e plotë nga ky vend i cili i ka dalur gjithmonë në mbështetje njerëzve të cilët janë të gatshëm të marrin përgjegjësi ka thënë Kujtim Gashi kandidat i PDK-së për kryetar komune në Kamenicë.

Sot së bashku me Zëvendëskryeministrin, Enver Hoxhaj, dhe në mesin e shumë banorëve të Roganës, zhvilluam takimin e radhës ku gjeta mbështetjen dhe përkrahjen e fuqishme për kryetar të Kamenicës.


Rogana është vendi që di të vlerësoj me votën e tyre, ne besojmë tek këta banorë, andaj forca e ndryshimit do ta ketë përkrahjen e plotë nga ky vend i cili i ka dalur gjithmonë në mbështetje njerëzve të cilët janë të gatshëm të marrin përgjegjësi.


Së bashku me Roganasit dhe angazhimin e tyre ne do të i përmbushim kërkesat dhe nevojat e tyre, andaj ftojë të gjithë qytetarët e Kamenicës të japin kuptim votës së tyre, duke votuar për Forcën e Ndryshimit duke votuar për Kujtim Gashin./rajonipress/Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma