Shtabi i AAK: Rejtingun Gjilanit ia rriti AAK-ja

Gjilan - Pėrderisa ne nuk ishim pjesė e qeverisjes, Gjilani pasqyrohej nė media si komunė e pazhvilluar, me skandale dhe me njė shkollė tė keqe qeverisėse. Rejtingun Gjilanit ia rriti AAK-ja, sepse puna dhe angazhimi i nėnkryetarit Kadriu dhe dy drejtorėve, Nazim Gagica dhe Agim Zuzaku, janė shembulli mė i mirė sesi qeveriset pėr qytetarin dhe jo pėr grupe tė ngushta apo individėsh.
Kėtė nuk e themi vetėm ne, e thonė tė gjithė, sepse puna shihet thuhet nė reagimin e shtabit tė AAK-sė dega nė Gjilan./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma