Teknika e re e zbardhjes sė dhėmbėve nė shtėpi

Vaji i arrės sė kokosit ėshtė njė antioksidant i fuqishėm Lani dhėmbėt me vaj kokosi kjo ėshtė teknika mė e re dhe mė e thjeshtė pėr zbardhjen e dhėmbėve.
Kjo teknikė ishte sekret i indianėve tė lashtė dhe ėshtė bėrė kohėve tė fundit shumė popullore.

Vaji i arrės sė kokosit ėshtė njė antioksidant i fuqishėm, duke mbrojtur organizmin nga radikalet e lira, tė cilat shkaktojnė plakje dhe degradim tė organizmit nė pėrgjithėsi.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma