Nė Lagjen e Vishnjeve, Pajaziti ka vizituar disa familje dhe ėshtė takuar me shumė qytetarė

Gjilan - Kryetari Zenun Pajaziti ėshtė duke u interesuar ēdo ditė pėr problemet me tė cilat ballafaqohen qytetarėt e Gjilanit. Ėshtė duke i dėgjuar me shumė vėmendje kėrkesat dhe nevojat e tyre, dhe ato do tė jenė prioritet nė qeverisjen e tij 4 vjeēare.
Kėrkesat qė pasqyrojnė nevojat e qytetarėve do tė shqyrtohen me kujdesin me tė madh dhe nuk do tė mbesin vetėm pjesė e fjalėve boshe, ato do tė trajtohen me seriozitetin dhe pėrkushtimin mė tė lartė.

Qytetarėve tė Gjilanit do ti'u kthehet dinjiteti gjatė qeverisjes sė Kryetarit Pajaziti thuhet nė njoftimin e degės sė PDK-sė nė Gjilan./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma