Cili ėshtė personi qė Luana nuk i reziston dot?

Moderatorja Luana Vjollca ka atreguar se ėshtė mjaft e afėrt me familjen e saj dhe sidomos me tė motrat.
Por kėtė herė nė rrjete sociale ajo na ka treguar dashurinė e pafundme qė ka pėr nėnėn e saj.

Nė fotot e publikuar bukuroshja e ekranit shfaqet duke e pėrqafuar mamanė e saj nė dasmėn e e tė motrės Marinės duke u dukur mė tė afėrta e tė dashura se kurrė.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma