Nik Xhelilaj rikthehet nė Shqipėri, ja projekti qė po realizon

​Nik Xhelilaj ėshtė njė nga aktorėt shqiptarė qė ka zgjeruar famėn e tij nė Turqi dhe Gjermani.
Ai ka realizuar disa role qė e bėnė shumė tė njohur. Por me sa duket ėshtė koha qė Niku tė rikthehet nė vendin e tij dhe t’i japė jetė njė personazhi tė ri.

Ai ėshtė shfaqur krahė regjisorit Gjergj Xhuvani dhe bashkėshortes sė tij, Luizės. Ky ishte njė takim mes miqsh tė vjetėr i cili paralajmėron rikthim nė skenė me njė projekt tė ri. /Gazeta Express/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma