Ndėrprerje tė energjisė nė Gjilan e Artanė

Gjilan - Gjatė kohės sa do tė zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Bregu i Thatė, Arbėria, Lagjja e Tekstilit dhe banesat e socialit. Arsyeja e ndėrprerjes: Ndėrrimi i transformatorėve matės rrymor.
Mė 14.09.2017 nė NS 35/10 kV Gjilan II do tė ndėrprehet: Dalja 10 kV Kufca (Kodi: 60061006) prej orės 11:00 deri nė ora 15:30

Gjatė kohės sa do tė zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin fshatrat: Kufc, Stanishor, Mellc, Strazhė, Kosmatė, Dragancė, Manastir, Mozgovė, Makresh i Ulėt dhe i Epėrm, Draganci i vjetėr.

Arsyeja e ndėrprerjes: Pastrim i trasesė dhe ndėrrim i shtyllave.

Mė 14.09.2017 nė NS 35/10 kV Gjilan IV do tė ndėrprehet: Dalja 10 kV TS 24(Halla e Sporteve ) (Kodi: 60063001) prej orės 11:00 deri nė ora 14:30

Gjatė kohės sa do tė zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Halla e Sporteve dhe banesat te halla e Sporteve. Arsyeja e ndėrprerjes: Ndėrrimi i transformatorėve matės rrymor.

Mė 14.09.2017 nė NS 35/10 kV Gjilan IV do tė ndėrprehet: Dalja 10 kV Bregu i thatė (Kodi: 60063011) prej orės 12:00 deri nė ora 15:30.

Gjatė kohės sa do tė zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do tė mbesin: Bregu i Thatė, Arbėria, Lagjja e Tekstilit dhe banesat e socialit.
Arsyeja e ndėrprerjes: Ndėrrimi i transformatorėve matės rrymor thuhet nė njoftimin e KEDS-it./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma