Mustafi tallet me Lacazetten

Derisa ekipet e mėdha po bėheshin gati pėr ndeshjet e tyre nė Ligėn e Kampionėve, klubi i Arsenalit bėnte foton e sezonit.
Shkodran Mustafi, futbollisti shqiptar ka bėrė njė postim qesharak nė rrjetet sociale, duke u tallur me futbollistin francez, Alexandre Lacazette.

“Eja kėtu vėlla, e di qė gjithmonė ke dashur tė ulėsh afėr meje. Mos u bė i marrueshėm”, ka shkruar Mustafi nė rrjetet sociale.

Kujtojmė se Arsenali kėtė sezon nuk do tė jetė pjesė e Ligės sė Kampionėve, por do tė jetė nė Eurpa Ligė./IndeksOnline/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma