Kushtrim Ibrahimi: Besoj fuqishėm nė mbėshtetjen e qytetarėve

Gjilan - Kushtrim Ibrahimi kandidat pėr kėshilltar komunal nga radhėt e LVV thotė se nėse do merrte besimin e qytetarėve ai do garantonte se do ishte zėri i tyre i fuqishėm nė Asamblenė Komunale.
Lexojeni tė plotė adresimin e Kushtrim Ibrahimit drejtuar qytetarėve

Tė nderuar familjar, shoqėri, koleg e dashamirė tė respektuar.
Kam nderin dhe kėnaqėsie tė jem nė Listėn Fituese pėr asambleist nė komunėn e Gjilanit, duke ju pėrfaqėsuar ju nė emrin tim personal tė Kryetarit tė ardhshėm tė Gjilanit z. Sami Kurteshi dhe Lėvizjes VETĖVENDOSJE.
Besoj fuqishėm nė mbėshtetjen tuaj dhe ju garantoj qė do tė jem zėri i juaj nė kuvendin komunal qė ti mbroj interesat e juaja.
Sepse ne kemi Vullnet dhe Program
Guxim dhe Dije
Vetėvendosje 10

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma