Alketa Vejsiu duket kaq e bukur si njė ‘flutur’

Alketa Vejsiu vazhdon tė jetė njėra ndėr prezantueset mė tė dashura tė ekranit shqiptar.
Paraqitjet e saja gjithmonė janė tė veēantė dhe me shumė frymė pozitive, shkruan Indeksonline.

Aktualisht ajo udhėheq spektaklin televiziv “Dance Ėith Me Albania”, shkruan Indeksonline. E veshur me tė bardha, dhe me njė grim tė thjeshtė ajo ėshtė dukur pėr bukuri.

Rehatshėm me look-un e natės sė mbrėmje duket se ėshtė ndier edhe vetė Alketa. Nė llogarinė e saj nė Instagram ajo ka publikuar disa fotografi tė realizuara gjatė spektaklit tė mbrėmshėm./Indeksonline/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma