LDK e Kamenicės gati pėr fitoren e madhe tė 22 tetorit

Kamenicė - Dega e LDK-sė nė Kamenicė ėshtė e bindur se do tė dali fituese e zgjedhjeve tė 22 tetorit pasiqė sipas tyre e kanė kandidatin mė tė mirė dhe mė tė pėrgatitur pėr tė udhėhequr e menaxhuar drejtė, pastėr e me shumė transparencė me qytetin e Kamenicės.
“Tė bindur se do tė udhėheqim nė katėr vitet e ardhshme sepse ne kemi kandidatin pėr kryetar mė tė pėrgatitur pėr tė udhėhequr me komunėn tonė dhe kemi nė listė fitues me njerėz profesional tė gatshėm pėr tė udhėhequr drejtė, transparent, nė dobi pėr gjithė qytetarėt e Komunės sė Kamenicės” thuhet nė njoftimin e degės sė LDK-sė nė Kamenicė./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma