Reagojnė Motrat Mustafa, dikush po i mashtron fansat e tyre

Ato janė ndėr kėngėtaret mė tė pėlqyera tė muzikės popullore.
Bėhet fjalė pėr Motrat Mustafa tė cilat pak mė parė kanė reaguar pasi qė dikush po keqpėrdor emrin e tyre pėr tė hapur llogari nė Instagram.

Nė profilin e tyre zyrtar nė Instagram ato kanė treguar cdo llogari tjetėr e hapur me emėr tė tyre nuk janė zyrtare.

“Te dashur miq, i vetmi instagram qe ne posedojme eshte @motratmustafa_official Te tjerat faqe te instagram nuk jane zyrtare”, kanė shkruar nė njė fotografi tė publikuar nė Instastory./Gazeta Express/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma