Xhaka e "frikėson" Manchester Unitedin me kėtė deklaratė

Granit Xhaka ia ka bėrė me dije Manchester Unitedit se nuk do ta ketė aspak tė lehtė pėrballjen me Baselin. Ylli kosovar ishte pjesė e skuadrės zvicėriane kur nė vitin 2011 e kishte eliminuar Manchesterin e Fergusonit nga Liga e Kampionėve.
"Nuk do tė jetė aspak e lehtė pėr Manchesterin. Sigurisht qė United ėshtė favorit, por ndaj Baselit kurrė s'ėshtė lehtė. Ata janė skuadėr qė nė ndeshje tė mėdha dinė tė luajnė mirė dhe mendoj se mund tė arrijnė rezultat pozitiv pėrsėri" ka thėnė Xhaka./Indeksonline/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma