Xhelili: Mė ndihmėn e qytetarėve gjithmonė do tė dali fitues

Gjilan - Ēdo herė kam qenė i gatshėm t`i hy garės me votė tė drejtpėrdrejtė, ku gjithmonė me ndihmėn tuaj kam dal fitues ka shkruar Selver Xhelili.
Lexojeni tė plotė postimin e Selver Xhelilit

Tė nderuar miq,shokė dhe familjar.
Zgjedhjet komunale tashmė janė caktuar se do tė mbahen me 22 tetor, andaj edhe kėsaj radhe mu ka dhėnė besimi qė tė jem njėri nga kandidatėt e PDK-sė pėr asamblist.

Ēdo herė kam qenė i gatshėm t`i hy garės me votė tė drejtpėrdrejtė, ku gjithmonė me ndihmėn tuaj kam dal fitues.

Besoj qė asnjėherė nuk ju kam zhgėnjyer dhe nuk do tė ju zhgėnjejė edhe nė tė ardhmen ka shkruar Selver Xhelili./rajonipress/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma