Olta Gixharri joshėse

Olta Gixharri ka treguar edhe njė herė pse konsiderohet prej femrave mė seksi shqiptare.
Aktorja falė formave trupore ka bėrė qė shumė femra tė estradės ta kenė zili.

Aktorja ka zgjedhur brigjet e detit pėr tė shfaqur atraktivitet nė rrjetet sociale.

Edhe pse vera pėr tė tjerė kaloi, pėr Oltėn ende s’ka mbaruar.

Olta Gixhari ka kohė qė nuk pėrflitet pėr jetėn private. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma