Berisha me notė tė lartė pas fitores sė Atalantės

Etrit Berisha dhe Atalanta e tij janė rikthyer te fitoret nė Serie A.
Pas dy humbjeve radhazi nga Roma dhe Napoli, Atalanta u pėrballė me Sassuolon nė shtėpi.

Zi kaltėrtit triumfuan me rezultat minimal 2-1 dhe mė meritori pėr kėtė pozitė ishte portieri shqiptar.

“I jashtėzakonshėm nė finale, kur mbron avantazhin me dy ndėrhyrje tė shkėlqyera ndaj Raguses dhe Acerbit”, shkruajtėn mediat italiane pėr gardianin shqiptar.

28-vjeēari mori notėn (7.00) nga mediat italiane qė ishte ndėr mė tė lartat pasi mė shumė se ai u vlerėsua vetėm Gomez dhe Petanga.

Pas tri xhirove nė Serie A, Atalanta ka grumbulluar tri pikė. /Telegrafi/

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma