Pėr tė mos shtuar peshė varet edhe ora kur ushqeheni

Ushqimi qė hamė ka njė ndikim tė madh nė trupin tonė dhe shėndetin tonė tė pėrgjithshėm.
Por ekspertėt paralajmėrojnė se shumė prej nesh nuk mendojnė pėr kohėn qė e konsumojmė ushqimin.

Ndėrkohė qė disa prej nesh edhe pse mund tė hanė shėndetshėm, sipas hulumtimeve thuhet se ne mund tė prishim gjithė progresin nėse hamė pak para gjumit.

Kjo pėr aryse se gjatė natės metabolizmi ėshtė mė i ngadalshėm dhe ushqimi tretet mė vėshtirė njofton Klan Kosova.

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma