Bologna – Napoli, shikojeni ēfarė ka bėrė Hysaj

Napoli e ka mposhtur 3:0 nė udhėtim Bolognan, nė njė ndeshje ku shkėlqeu shqiptari, Elseid Hysaj.
Napoli ka vazhduar me formėn e mirė nė Serie A. Nė xhiron e tretė, tė besuarit e Maurizio Sarrit e mposhtėn 3:0 si mysafirė Bolognan, shkruan Gazeta Express.

Jose Maria Callejon (66’), Dries Mertens (83’) dhe Piotr Zielinski (88’) shėnuan pėr fitoren e pastėr tė Napolit.


Nė kėtė ndeshje luajti nga fillimi mbrojtėsi i Kombėtares shqiptare, Elseid Hysaj, i cili bėri paraqitje tė kėnaqshme, duke u vlerėsuar si njė ndėr mė tė mirėt e kėsaj sfide. /Gazeta Express

Vėrejtje!

Rajoni Press nuk do tė botojė shkrime qė nuk i pėrmbushin kriteret dhe standardet profesionale tė gazetarisė bashkėkohore.

Nuk do tė ketė pėr askėnd mbyllje apo censurė,por jemi tė fokusuar qė nė kėtė agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni tė plotėsojnė kriteret profesionale.

Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet tė shkelin parimet etike (gjuhėn e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e ēfarėdoshme).

Agjencia Rajonale e Lajmeve i emėrtuar Rajoni Press, ėshtė krijuar ekskluzivisht pėr ta informuar shpejt, drejtė, saktė dhe objektivisht lexuesin, kudo qė ndodhet.
Materialet dhe informacionet e natyrave tė ndryshme nuk mund tė shtypen apo kopjohen pėr qėllime pėrfitimi.
Impresum: Shqip | English
Marketingu: Shqip | English
Kontakti: [email protected]

Rajonipress.com
Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara.
[email protected]
Plasma